Version: 8.26.0Navigation überspringen
664.000 €
3 Zimmer  •  164 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
664000 €
4.049 €/m²
3 Zimmer  •  164 m²

Wohnung 164m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Rab

Luksuzan prizemni stan s bazenom smjesten je u urbanoj vili na mirnoj lokaciji u Banjolu, na blagom brezuljku koji omogucuje spektakularan pogled, a istovremeno se nalazi samo 250 metara od plaze i autokampa s brojnim sadrzajima. Stan ima 135 m² vrhunski uredenog prostora koji ukljucuje tri prostrane spavace sobe, dvije moderne kupaonice te veliki dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog dijela otvara se izlaz na prednju terasu koja se nadovezuje na terasu uz bazen, stvarajuci skladan prostor za boravak i opustanje.Okucnica povrsine gotovo 200 m² nudi privatni bazen od 25 m², suncaliste, vanjsku kuhinju i rostilj, savrseno za druzenja s obitelji i prijateljima. S jedne strane nalazi se mali privatni vocnjak, a s druge neometan pogled na more, okolne otoke poput Paga, Losinja, Krka i Dolina te na stari grad Rab. Stan raspolaze s dva privatna parkirna mjesta, a dodatnu vrijednost daju antracit PVC stolarija s komarnicima i elektricnim roletama te raznolike plaze u blizini; pjescane, sljuncane i kamene.Lokacija omogucuje potpunu privatnost zahvaljujuci poziciji na kraju mirne slijepe ulice bez prometa. Istovremeno, u neposrednoj blizini nalaze se restorani, kafici, trgovine, slasticarnice, setnice i mogucnosti za vodene sportove. Do centra grada moze se stici prekrasnom setnicom uz more za dvadesetak minuta, dok je automobilom ili taxi brodom potrebno svega nekoliko minuta. Ova nekretnina predstavlja savrsen spoj luksuza, udobnosti i iznimne lokacije.Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 499072