Version: 8.26.0Navigation überspringen
2.500.000 €
2 Zimmer  •  110 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
2500000 €
22.727 €/m²
2 Zimmer  •  110 m²

Villa 110m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Bol

Na jedinstvenoj lokaciji, na zemljistu povrsine 3 200 m2, smjestena je ova prekrasna vila za odmor koja vlasniku omogucava apsolutni mir i privatnost. Vila se proteze u dvije etaze - podruma i prizemlja ukupne stambene povrsine 110 m2. Podrum je osmisljen kao privatna spa zona koja ukljucuje saunu i teretanu, a na etazi je i praonica rublja. Prizemlje se sastoji od dvije spavace sobe s ukljucenim kupaonicama i izlazom na prostranu terasu s bazenom i jacuzzijem. Dnevni prostor cine kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s unutarnjim kaminom. Vila je ogradena i pruza potpunu privatnost buducim vlasnicima. Od plaze je udaljena par minuta hoda, od centra mjesta 500 m, od Supetra 30 km, zracne luke Brac 16 km i splitske zracne luke 60 km. Dodatne informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 375673

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
2500000 €
22.727,27 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
BolBol (21420)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 24J9FGWYS5BV
Referenznummer: 14848739_16