Version: 8.26.0Navigation überspringen
312.000 €
2 Zimmer  •  61 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
312000 €
5.115 €/m²
2 Zimmer  •  61 m²

Haus 61m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Baska Voda

Prodaje se samostojeca kuca u izgradnji (roh-bau) na odlicnoj lokaciju u Basko Vodi, udaljena 150 m od glavne magistralne ceste te 750 m od mora i plaze. Ukupna povrsina kuce iznosi 61 m2 na parceli od 790 m2. 
Kuca je legalizirana (Rjesenje o izvedenom stanju) te postoji mogucnost dovrsetka po zelji buduceg kupca, naravno sa postavljanjem krovista, a sve unutar zakonskih okvira.
Parcela je pravilnog oblika koja je kultuvirana te se na njon nalaze stare i odrzavane masline.
Cijeli posjed pruza mir i intimu, idealno za odmor. 
Odlicna prilika za investiciju jer na parceli ima dovoljno mjesta za izgradnji svih potrebnih popratnih sadrzaja (bazen, rostilj, igraliste i slicno).
Vlasnistvo je uredno i cisto 1/1 bez tereta. Molimo samo ozbiljne ponude.
Razgledavanje nekretnine moguce je iskljucivo uz potpisivanje Ugovora o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane uz kupoprodaju nekretnine, a sve u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Naravno, u skladu sa Opcim uvjetima poslovanja naplacuje se agencijska provizija.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
312000 €
5.114,75 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Baska Voda
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Agencija AjdukDein Kontakt
Online-ID: 25RXSHDFFXQA
Referenznummer: 18014190_16