Version: 8.26.0Navigation überspringen
320.000 €
2 Zimmer  •  138 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
320000 €
2.319 €/m²
2 Zimmer  •  138 m²

Haus 138m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Marina

Kuca u izgradnji s pogledom na more (230 M od mora) - Poljica (Marina)

Posredujemo u prodaji projekta kuce u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u Poljicima, svega 230 metara cestom od mora.
Nekretnina se prodaje u trenutnom stanju - kao na slikama, s prikljuckom za vodu i placenim prikljuckom za struju.

Osnovne informacije:

- Povrsina zemljista: 311 m2

- Neto tlocrtna povrsina kuce: cca 138 m2 (prizemlje + kat)

- Etaznost: prizemlje + kat

- Udaljenost od mora: 230 m

- Kuca se prodaje u stanju kao na slikama (gradnja u tijeku)

Tlocrt - raspored prostorija

Prizemlje - open space koncept (ukupno 50,74 m2):

- kuhinja - 16,35 m2

- blagovaonica - 15,93 m2

- dnevni boravak - 18,46 m2

Dodatno:

- hodnik - 3,03 m2

- wc - 4,34 m2

- unutarnje stubiste - 3,00 m2

Kat:

- spavaca soba 1 - 17,00 m2 + vlastita kupaonica (4,87 m2)

- spavaca soba 2 - 19,48 m2 + vlastita kupaonica (6,15 m2)

Arhitektonske znacajke i materijali:

- Konstrukcija: armiranobetonska

- Kosi krov

- ETICS fasadni sustav s toplinskom izolacijom

- PVC stolarija s troslojnim staklom

- Hidro i termo izolacija u cijeloj gradevini

Lokacija:

Kuca se nalazi u mirnom mjestu Poljica (Opcina Marina), u blizini Jadranske magistrale - idealno za obiteljski odmor ili investiciju u turisticke svrhe.

- 230 m od mora

- 10 km do Trogira

- 18 km do Zracne luke Split

Posebna napomena:

Nekretnina se prodaje u trenutnom stanju - kao na slikama.