Omis, Borak, predivna kuca povrsine 160 m2 smjestena na prostranom zemljistu povrsine 2900 m2 sa otvorenim pogledom na more i otoke. Polozena na odlicnoj mikrolokaciji sa sirokim cestovnim pristupom do same nekretnine.U prizemlju kuce se nalaze 3 sobe i dvije kupaonice, te vanjska terasa, a na prvom katu je smjestena kuhinja, blagovaonica s dnevnim boravkom, spavacom sobom , kupaonicom i balkonom.Na posjedu se nalazi i pomocni objekt povrsine 19m2, 49 maslina, kamin te djecja igraonica. Kuca je povezana i pjesackom stazom do centra grada Omisa udaljenosti 700 m.Postoji mogucnost formiranja jos jedne gradevinske parcele te gradnja dodatnog objekta.Sve ostale informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 709555
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
1350000 €1.350.000 €
8.437,50 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.