Version: 8.26.0Navigation überspringen

2 Häuser zum Kauf in Hrvatski Leskovac

Haus zum Kauf 880.000 € 6 Zimmer 860 m² Travarsko Hrvatski Leskovac
880.000 € 1.023 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
860 m²
Travarsko, Hrvatski Leskovac
Zagreb, Hrvatski Leskovac, stambeno poslovni objekat 860 m2 na zemljistu od 4800m2 sa servisom za vozila i dodatnim samostojecim skladistem za 20 vozila.Na idealnoj lokaciji uz Jadransku aveniju i ju...
Immowelt logo
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 880.000 € 6 Zimmer 864 m² 4.800 m² Grundstück Hrvatski Leskovac 10000
880.000 € 1.019 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
864 m²
·
4.800 m² Grundstück
Hrvatski Leskovac (10000)
ID CODE: ZG68294 Jadranka Sogoric Asistent u posredovanju Mob: 098/986-6654 Tel: 01/211-0039 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Hrvatski Leskovac
Haus zum Kauf 685.000 € 6 Zimmer 323 m² Blato
Neu
685.000 € 2.121 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
323 m²
Blato
PRODAJA, KUCA, BLATO, Ulica Jurja Njavre. Kuca je dvojni objekt, u odlicnom stanju, vrhunske kvalitete gradnje, trenutno kompletno namjestena, 323 m2 stambene povrsine + ostava na tavanu, s okucnicom...
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 495.000 € 5 Zimmer 228 m² Lucko Lucko 10250
495.000 € 2.171 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
228 m²
Lucko, Lucko (10250)
Prodaje se luksuzna obiteljska kuca s vrtom i panoramskim pogledom - Lucko, ZagrebU mirnom i zelenilom okruzenom naselju Lucko, na parceli ukupne povrsine 350 m² prodaje se elegantna i funkcionalna o...
Haus zum Kauf 495.000 € 5 Zimmer 228 m² Lucko Lucko 10250
495.000 € 2.171 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
228 m²
Lucko, Lucko (10250)
Haus zum Kauf 390.000 € 5 Zimmer 200 m² Lucko Lucko
390.000 € 1.950 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Lucko, Lucko
Zagreb, Lucko, prostrana obiteljska kuca na parceli povrsine 1.848 m².Kuca se proteze na dvije etaze te ima i veliki podrum, a svojim rasporedom pruza iznimnu funkcionalnost i komfor za obiteljski zi...
Haus zum Kauf 495.000 € 7 Zimmer 228 m² Lucko, Novi Zagreb - Zapad Lucko
495.000 € 2.171 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
228 m²
Lucko, Novi Zagreb - Zapad, Lucko
ID CODE: 701 Luka Urlic Agent s licencom Mob: 097 646 5214 E-mail: l.urlic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 4 Zimmer 3.965 m² Gracani
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
3.965 m²
Gracani
Zagreb, Gracani, luxuriöse Familienvilla 810 m², Wellnessbereich Zum Verkauf steht eine luxuriöse Familienvilla mit einer Wohnfläche von 810 m² im Zagreber Stadtteil Gracani. Dieses prestigeträchtige...
Haus zum Kauf 290.000 € 12 Zimmer 296 m² Donja Kustosija
290.000 € 980 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
296 m²
Donja Kustosija
ID CODE: ZG68134 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretn...
Haus zum Kauf 60.000 € 1 Zimmer 45 m² Poljanice - Dubec
60.000 € 1.333 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
45 m²
Poljanice - Dubec
ID CODE: ZG887040 Kristina Vajda Asistent u posredovanju Mob: 091/603-0323 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: kristina.vajda@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 250.000 € 2 Zimmer 70 m² Demerje, Brezovica Brezovica sjever
250.000 € 3.571 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Demerje, Brezovica, Brezovica sjever
ID CODE: 858 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
Einfamilienhaus zum Kauf 465.000 € 9 Zimmer 611 m² 1.250 m² Grundstück Brezovica 10257
465.000 € 761 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
9 Zimmer
·
611 m²
·
1.250 m² Grundstück
Brezovica (10257)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Haus in einem Dorf, nicht weit vom Zentrum von Zagreb, drei 3-Zimmer-Wohnungen mit Bad und separaten T...
LABIN d.o.o.
Reihenmittelhaus zum Kauf 570.000 € 4 Zimmer 1.022 m² Grundstück Novi Zagreb - Zapad 10000
Neu
570.000 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.022 m² Grundstück
Novi Zagreb - Zapad (10000)
ID CODE: 359
Haus zum Kauf 360.000 € 3 Zimmer 128 m² Brezovica sjever
360.000 € 2.813 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
128 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG86562 Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 095/855-8408 Tel: 01/647-3011 E-mail: leon.luzija@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 999.000 € 9 Zimmer 500 m² Lucko
Neu
999.000 € 1.998 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
500 m²
Lucko
ID CODE: ZG74050 Kresimir Skelac Agent s licencom Mob: 099/233-1970 Tel: 01/647-3011 E-mail: kresimir.skelac@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 750.000 € 5 Zimmer 400 m² Rozmanka Stupnik
750.000 € 1.875 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
400 m²
Rozmanka, Stupnik
Zagreb, Lucko, prodaje se prostrana i kvalitetno gradena kuca od 400 m2 s dva stambena dijela na svakoj etazi, s velikom okucnicom od 1740 m2 na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za komforan obitel...
Haus zum Kauf 250.000 € 2 Zimmer 85 m² Lucko
250.000 € 2.941 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
85 m²
Lucko
ID CODE: ST5176 Andrea Milak Agent s licencom Mob: 098/809-094 Tel: 023/551-400 E-mail: andrea.culi@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 750.000 € 5 Zimmer 200 m² Blato, Novi Zagreb - Zapad Blato
750.000 € 3.750 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Blato, Novi Zagreb - Zapad, Blato
Zum Verkauf steht ein Luxushaus in Novi Zagreb Riverside Golf. Das Haus erstreckt sich über drei Etagen und besteht aus: Untergeschoss: Schlafzimmer, Abstellraum, Wohnzimmer/Fitnessraum Erdgeschoss: ...
Haus zum Kauf 1.400.000 € 5 Zimmer 6 m² Bukovac - Remete
Neu
1.400.000 € 233.333 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
6 m²
Bukovac - Remete
Diese Villa mit einer gesamten Wohnfläche von 688 m2 in der ruhigen Siedlung Cresnjevec in Remete ist eine Kombination aus Komfort, Luxus und natürlicher Umgebung. Auf einem Grundstück von 1500 m2 ge...
Haus zum Kauf 530.000 € 4 Zimmer 625 m² Donji Stupnik Stupnik 10255
530.000 € 848 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
625 m²
Donji Stupnik, Stupnik (10255)
Okolica Zagreba, Donji Stupnik stambeno-poslovna zgrada sa zemljistem 1230 m2 gradena 1986. a adaptirana 2005. godine.Na zemljistu se nalaze;Troetazna, izrazito kvalitetna kuca kojoj je zadnja etaza ...
Haus zum Kauf 335.000 € 6 Zimmer 313 m² Brezovica sjever
335.000 € 1.070 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
313 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG74085 Ivan Teri Agent s licencom Mob: 099 737 8427 Tel: 01/647-3011 E-mail: ivan.teri@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 9 Zimmer 1.200 m² Blato Blato
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
1.200 m²
Blato, Blato
Novi Zagreb, Blato, jedinstvena lokaciji, luksuzna vila ukupne povrsine 1200 m2, novije gradnje iz 2020. godine s bazenom od 100 m2, uredenim dvoristem i okucnicom, ljetnom kuhinjom, djecjim igralist...
Haus zum Kauf 639.000 € 9 Zimmer 467 m² Lucko
Neu
639.000 € 1.368 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
467 m²
Lucko
ID CODE: ZG74075 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Einfamilienhaus zum Kauf 350.000 € 4 Zimmer 400 m² 5.000 m² Grundstück Zagreb - Okolica 10250
350.000 € 875 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
400 m²
·
5.000 m² Grundstück
Zagreb - Okolica (10250)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Ein Anwesen auf dem Land mit einem platzreichen 400 m2 großen, 1982 mit Beton und Ziegelsteinen gebaut...
Einfamilienhaus zum Kauf 289.800 € 3 Zimmer 207 m² 78 m² Grundstück 10250
289.800 € 1.400 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
207 m²
·
78 m² Grundstück
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Wir verkaufen ein Duplex-Haus in Zagreb, im Stadtteil Rudes - in der Nähe der Straßenbahnhaltestelle L...
Haus zum Kauf 292.000 € 4 Zimmer 106 m² Brezovica sjever
Neu
292.000 € 2.755 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
106 m²
Brezovica sjever
ZAGREB, BREZOVICA Modernes Duplex-Apartment in Top-Bauweise mit Terrasse und 3 Stellplätzen Zum Verkauf steht ein modernes Duplex-Apartment in Top-Bauweise mit einer Wohnfläche von 106 m und einer gr...
Haus zum Kauf 480.000 € 5 Zimmer 204 m² Brezovica sjever
Neu
480.000 € 2.353 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
204 m²
Brezovica sjever
PRODAJA KUCA, Brezovica, Brezovicka Samostojeca katnica na parceli od 719 m2. Sastoji se od podruma, prizemlja, kata i tavana. U prizemlju je vrlo prostran dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, ku...
Haus zum Kauf 530.000 € 5 Zimmer 198 m² Stupnik
530.000 € 2.677 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
198 m²
Stupnik
GORNJI STUPNIK, KUCA, PRODAJA. Prodaje se poluugradena katnica u mjestu Gornji Stupnik. Objekt se moze zavrsiti i kao dva odvojena stana, isto tako se mogu dodati ili oduzeti spavace sobe u procesu g...
Haus zum Kauf 360.000 € 3 Zimmer 128 m² Brezovica sjever
360.000 € 2.813 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
128 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG85204 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 890.000 € 5 Zimmer 300 m² Nova Ves - Gupceva zvijezda
890.000 € 2.967 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
300 m²
Nova Ves - Gupceva zvijezda
Tuskanac,Kraljevec ,prekrasna kuca povrsine 300 m2 u mirnom dijelu grada. Sastoji se od:podruma,prizemlja,kata i mansarde. Prizemlje: open space dnevni boravak s blagovaonicom i izlazom na veliku ter...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?