Version: 8.26.0Navigation überspringen

2 Häuser zum Kauf in Donji Stupnik

Haus zum Kauf 750.000 € 5 Zimmer 400 m² Rozmanka Stupnik
750.000 € 1.875 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
400 m²
Rozmanka, Stupnik
Zagreb, Lucko, prodaje se prostrana i kvalitetno gradena kuca od 400 m2 s dva stambena dijela na svakoj etazi, s velikom okucnicom od 1740 m2 na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za komforan obitel...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 530.000 € 4 Zimmer 625 m² Donji Stupnik Stupnik 10255
530.000 € 848 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
625 m²
Donji Stupnik, Stupnik (10255)
Okolica Zagreba, Donji Stupnik stambeno-poslovna zgrada sa zemljistem 1230 m2 gradena 1986. a adaptirana 2005. godine.Na zemljistu se nalaze;Troetazna, izrazito kvalitetna kuca kojoj je zadnja etaza ...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Donji Stupnik
Haus zum Kauf 530.000 € 6 Zimmer 197 m² Gornji Stupnik, Stupnik Stupnik
530.000 € 2.690 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
197 m²
Gornji Stupnik, Stupnik, Stupnik
ID CODE: 667 Luka Urlic Agent s licencom Mob: 097 646 5214 E-mail: l.urlic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 530.000 € 6 Zimmer 200 m² Stupnik
530.000 € 2.650 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Stupnik
ID CODE: ZG87301 Drago Palic Asistent u posredovanju Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 880.000 € 6 Zimmer 864 m² 4.800 m² Grundstück Hrvatski Leskovac 10000
880.000 € 1.019 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
864 m²
·
4.800 m² Grundstück
Hrvatski Leskovac (10000)
ID CODE: ZG68294 Jadranka Sogoric Asistent u posredovanju Mob: 098/986-6654 Tel: 01/211-0039 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 250.000 € 2 Zimmer 70 m² Demerje, Brezovica Brezovica sjever
250.000 € 3.571 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Demerje, Brezovica, Brezovica sjever
ID CODE: 858 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 530.000 € 4 Zimmer 200 m² Stupnik
530.000 € 2.650 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Stupnik
Predstavljamo modernu dvojnu kucu povrsine 200 m2, smjestenu na samoj granici Luckog i Stupnika - staroj Karlovackoj cesti. Nekretnina se nalazi na prostranoj parceli od 1.022 m2, sto pruza izuzetnu ...
Einfamilienhaus zum Kauf 475.000 € 5 Zimmer 293,1 m² 536 m² Grundstück Gornji Stupnik
475.000 € 1.620 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
293,1 m²
·
536 m² Grundstück
Gornji Stupnik
Kurzbeschreibung familienhaus-gornjistupnik-garten-balkon Objekt Sehnen Sie sich nach einem ruhigen Leben mit Ihren Liebsten? Im zauberhaften Ort Gornji Stupnik in der Gespanschaft Zagreb, etwa 140 k...
Einfamilienhaus zum Kauf 350.000 € 4 Zimmer 400 m² 5.000 m² Grundstück Zagreb - Okolica 10250
350.000 € 875 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
400 m²
·
5.000 m² Grundstück
Zagreb - Okolica (10250)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Ein Anwesen auf dem Land mit einem platzreichen 400 m2 großen, 1982 mit Beton und Ziegelsteinen gebaut...
Haus zum Kauf 250.000 € 2 Zimmer 85 m² Lucko
250.000 € 2.941 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
85 m²
Lucko
ID CODE: ST5176 Andrea Milak Agent s licencom Mob: 098/809-094 Tel: 023/551-400 E-mail: andrea.culi@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 530.000 € 5 Zimmer 198 m² Stupnik
530.000 € 2.677 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
198 m²
Stupnik
GORNJI STUPNIK, KUCA, PRODAJA. Prodaje se poluugradena katnica u mjestu Gornji Stupnik. Objekt se moze zavrsiti i kao dva odvojena stana, isto tako se mogu dodati ili oduzeti spavace sobe u procesu g...
LABIN d.o.o.
Reihenmittelhaus zum Kauf 570.000 € 4 Zimmer 1.022 m² Grundstück Novi Zagreb - Zapad 10000
Neu
570.000 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.022 m² Grundstück
Novi Zagreb - Zapad (10000)
ID CODE: 359
Haus zum Kauf 880.000 € 6 Zimmer 860 m² Travarsko Hrvatski Leskovac
880.000 € 1.023 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
860 m²
Travarsko, Hrvatski Leskovac
Zagreb, Hrvatski Leskovac, stambeno poslovni objekat 860 m2 na zemljistu od 4800m2 sa servisom za vozila i dodatnim samostojecim skladistem za 20 vozila.Na idealnoj lokaciji uz Jadransku aveniju i ju...
Einfamilienhaus zum Kauf 289.800 € 3 Zimmer 207 m² 78 m² Grundstück 10250
289.800 € 1.400 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
207 m²
·
78 m² Grundstück
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Wir verkaufen ein Duplex-Haus in Zagreb, im Stadtteil Rudes - in der Nähe der Straßenbahnhaltestelle L...
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 495.000 € 5 Zimmer 228 m² Lucko Lucko 10250
495.000 € 2.171 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
228 m²
Lucko, Lucko (10250)
Prodaje se luksuzna obiteljska kuca s vrtom i panoramskim pogledom - Lucko, ZagrebU mirnom i zelenilom okruzenom naselju Lucko, na parceli ukupne povrsine 350 m² prodaje se elegantna i funkcionalna o...
Haus zum Kauf 495.000 € 5 Zimmer 228 m² Lucko Lucko 10250
495.000 € 2.171 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
228 m²
Lucko, Lucko (10250)
Haus zum Kauf 390.000 € 5 Zimmer 200 m² Lucko Lucko
390.000 € 1.950 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Lucko, Lucko
Zagreb, Lucko, prostrana obiteljska kuca na parceli povrsine 1.848 m².Kuca se proteze na dvije etaze te ima i veliki podrum, a svojim rasporedom pruza iznimnu funkcionalnost i komfor za obiteljski zi...
Haus zum Kauf 495.000 € 7 Zimmer 228 m² Lucko, Novi Zagreb - Zapad Lucko
495.000 € 2.171 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
228 m²
Lucko, Novi Zagreb - Zapad, Lucko
ID CODE: 701 Luka Urlic Agent s licencom Mob: 097 646 5214 E-mail: l.urlic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 315.000 € 6 Zimmer 313 m² Brezovica sjever
315.000 € 1.006 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
313 m²
Brezovica sjever
Parthenon nekretnine posreduju u prodaji roh-bau kuce, velicine 313 m², u naselju Brezovica, Zagreb. Kuca od 313 m² nalazi se na parceli od 938 m² i proteze se na tri etaze. Suteren (64 m²) sastoji s...
Haus zum Kauf 299.000 € 4 Zimmer 133 m² Brezovica sjever
299.000 € 2.248 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
133 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG72589 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Maksimilijan Cretnik Asistent u posredovanju Mob: 098/200-141 Tel: 01/647-3011 E-mail: maksimil...
Haus zum Kauf 312.500 € 3 Zimmer 129 m² Stupnicki Obrez, Stupnik Stupnik
Neu
312.500 € 2.422 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
129 m²
Stupnicki Obrez, Stupnik, Stupnik
ID CODE: 1084 Home finder d.o.o. Mob: +385 95 299 9996 E-mail: info@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 335.000 € 4 Zimmer 133 m² Stupnicki Obrez, Stupnik Stupnik
Neu
335.000 € 2.519 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
133 m²
Stupnicki Obrez, Stupnik, Stupnik
ID CODE: 1085 Kristian Mikec Direktor Mob: 095 299 9996 E-mail: k.mikec@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 325.000 € 4 Zimmer 136 m² Stupnicki Obrez, Stupnik Stupnik
Neu
325.000 € 2.390 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
136 m²
Stupnicki Obrez, Stupnik, Stupnik
ID CODE: 1083 Home finder d.o.o. Mob: +385 95 299 9996 E-mail: info@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 140.000 € 3 Zimmer 91 m² Brezovica sjever
140.000 € 1.538 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
91 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG73533 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 559.000 € 5 Zimmer 160 m² Brezovica jug
559.000 € 3.494 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
160 m²
Brezovica jug
Dieses moderne Anwesen befindet sich in einem ruhigen Teil von Zagreb und ist ideal für diejenigen gelegen, die ein Gleichgewicht zwischen Privatsphäre und Nähe zu städtischen Annehmlichkeiten suchen...
Haus zum Kauf 299.000 € 4 Zimmer 133 m² Hudi Bitek, Brezovica Brezovica sjever
299.000 € 2.248 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
133 m²
Hudi Bitek, Brezovica, Brezovica sjever
Ein Neubauhaus steht im Zagreber Stadtteil Hudi Bitek zum Verkauf. Das Haus besteht aus einem Erdgeschoss mit Wohn- und Essbereich, Küche, Bad, Abstellraum und Eingangsbereich. Im Obergeschoss befind...
Haus zum Kauf 360.000 € 3 Zimmer 128 m² Brezovica sjever
360.000 € 2.813 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
128 m²
Brezovica sjever
ID CODE: ZG86562 Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 095/855-8408 Tel: 01/647-3011 E-mail: leon.luzija@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 999.000 € 9 Zimmer 500 m² Lucko
Neu
999.000 € 1.998 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
500 m²
Lucko
ID CODE: ZG74050 Kresimir Skelac Agent s licencom Mob: 099/233-1970 Tel: 01/647-3011 E-mail: kresimir.skelac@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 699.000 € 4 Zimmer 156 m² Brezovica, Zagreb - Okolica Brezovica sjever
699.000 € 4.481 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
156 m²
Brezovica, Zagreb - Okolica, Brezovica sjever
Das Immobilienbüro Kaiser Immobilien verkauft ein exklusives, modern gestaltetes Einfamilienhaus in einem ruhigen Teil von Zagreb, nur 15 Autominuten vom Stadtzentrum entfernt. Diese Immobilie bietet...
Haus zum Kauf 639.000 € 9 Zimmer 467 m² Lucko
Neu
639.000 € 1.368 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
467 m²
Lucko
ID CODE: ZG74075 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?