ID CODE: VZ3576 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Donji Zebanec
1 / 6
70.000 € 693 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
101 m²
Frkanovec, Sveti Juraj na Bregu
Sveti Juraj Na Bregu, Frkanovec, kuca s potencijalom povrsine 101 m².Kuca se proteze na tri etaze. Prizemlje obuhvaca ulazni hodnik, kuhinju s blagovaonicom, spavacu sobu, dnevni boravak i kupaonicu ...
1 / 5
Neu
241.300 € 1.900 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
127 m²
Selnica
ID CODE: VZ3508 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 24
108.000 € 8,04 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
13.430 m²
Selnica
Kupac ne placa agencijaki proviziju. Na prodaju kuca na imanju od 13.400m2 Kuca je velicine 11x8m a sastoji se od podruma i gornjeg dijela. Niski Roh-Bau. Potencijal za izgradnju velike terase u nast...
1 / 16
65.000 € 1.757 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
37 m²
Selnica
ID CODE: VZ3580 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
260.000 € 903 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
288 m²
Selnica
EKSKLUZIVNA PRODAJA - SAMO U CENTURY21 Prodaje se prekrasna rustikalna kuca za odmor zajedno sa klijeti/poslovna zgrada na 9950 m2 zemljista koje krasi prekrasan pogled na Medumurske brege. Nekretnin...
ID CODE: VZ3393 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 5
Neu
241.300 € 1.900 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
127 m²
Selnica
ID CODE: VZ3507 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
22.000 € 212 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
104 m²
Sveti Martin na Muri
ID CODE: VZ2390 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 16
152.000 € 198 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
766 m²
Mali Mihaljevec, Sveti Juraj na Bregu
Sveti Juraj na Bregu, Mali Mihaljevec, na zemljistu ukupne povrsine 766 m2 nalazi se etno kuca, okruzena prekrasnom prirodom, idealna za bijeg od gradskih guzvi i svakodnevnog uzurbanog zivota.Kuca s...
ID CODE: VZ3337 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
495.000 € 2.676 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
185 m²
Sveti Juraj na Bregu
Kürzlich renoviertes Haus mit herrlichem Blick auf Ivancica und Kalnik - Ruhe und Schönheit nur 5 Kilometer von Cakovec entfernt. Ich verbrachte einige Stunden im Haus mit sehr sympathischen Eigentüm...
ID CODE: VZ3477 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
495.000 € 2.676 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
185 m²
Lopatinec, Sveti Juraj na Bregu
Sveti Juraj na Bregu, Lopatinec, na prostranom zemljistu povrsine cak 7213 m² nalazi se uredena obiteljska kuca, savrsena za miran obiteljski zivot.Kuca se sastoji od tri etaze. U prizemlju se nalazi...
1 / 7
45.000 € 10,07 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
4.469 m²
Lopatinec, Sveti Juraj Na Bregu, Sveti Juraj na Bregu
ID CODE: 6466 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 16
Neu
50.000 € 746 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
67 m²
Sveti Martin na Muri
ID CODE: VZ2736 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Gewerblicher Anbieter
1 / 25
495.000 € 2.676 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
185 m²
Sveti Juraj na Bregu
1 / 3
220.000 € 1.325 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
166 m²
Sveti Juraj na Bregu
In idyllischer und ruhiger Lage in Vucetinec, in der Gemeinde Sveti Juraj na Bregu im Herzen des grünen Medimurje steht ein modernes Reihenhaus zum Verkauf, das hochwertige Neubauqualität, Funktional...
1 / 15
140.000 € 933 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Mursko Sredisce
ID CODE: VZ3670 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 20
320.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
128 m²
Gradiscak, Sveti Martin na Muri
Sveti Martin Na Muri, Sveti Martin Na Muri, na zemljistu povrsine 496 m² nalazi se potpuno opremljena kuca za odmor.Kuca ima dvije etaze. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, dnevne sobe, kupaon...
1 / 16
850.000 € 758 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.122 m²
Sveti Martin na Muri
NA PRODAJU: Farma s kompletnom opremom i uhodanim poslovanjem - sjeverozapad Hrvatske Prodaje se potpuno uredena i funkcionalna farma s dugogodisnjim poslovanjem, kompletnom mehanizacijom i postojeco...
1 / 25
Neu
475.000 € 2.746 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
173 m²
Mursko Sredisce
Prodaje se moderno i luksuzno uredena obiteljska kuca iz 2023. godine, smjestena na mirnoj lokaciji, a opet na dohvat svih vaznih sadrzaja (unutar 400 m). Kuca se prodaje potpuno namjestena i spremna...
1 / 17
Neu
75.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Cakovec
Mackovec, Medimurje | Kuca za renovaciju ili rusenje 75 m2 + okucnica 1.013 m2 | Prizemnica | Svi prikljucci Ponekad najveca vrijednost nije ono sto stoji - nego ono sto moze nastati. Prizemnica od 7...
1 / 25
95.000 € 528 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Sveti Martin na Muri
EKSKLUZIVNA PRODAJA! Prodaje se kuca u Jurovcaku s prekrasnim pogledom na sve strane. Kuca je smjestena na brezuljku iznad Terme Sveti Martin (600m do ulaza u terme). Dimenzije kuce su 10m x 11m. Kuc...
1 / 17
80.000 € 267 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
300 m²
Sveti Juraj na Bregu
ID CODE: VZ3321 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
1.050.000 € 3.671 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
286 m²
Vukanovec, Gornji Mihaljevec
Gornji Mihaljevec, Vukanovec, luksuzna vila s panoramskim pogledom na zemljistu ukupne povrsine 12622 m², predstavlja savrsen spoj elegancije, komfora i privatnosti.Sastoji se od tri etaze. U prizeml...
1 / 29
1.050.000 € 3.671 €/m²
Villa zum Kauf
4 Zimmer
·
286 m²
·
12.622 m² Grundstück
gornji mihaljevec
luxury villa gornji mihaljevec sets a new standard for refined living in the hills of northern croatia. this four-bedroom property, with 286 m² interior space stretched across three levels, rests on ...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?