Version: 8.26.0Navigation überspringen

3 Häuser zum Kauf in Strahoninec

Haus zum Kauf 94.000 € 5 Zimmer 180 m² Strahoninec
94.000 € 522 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
180 m²
Strahoninec
Zum Verkauf steht ein freistehendes Haus mit einer Fläche von 180 m2, gelegen in einem ruhigen Teil von Strahoninec, nur wenige Minuten von Cakovec (ca. 3 km) und etwa 15 km von Varazdin entfernt. Di...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 250 € 7 Zimmer 220 m² Strahoninec Strahoninec
250 € 1,14 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
220 m²
Strahoninec, Strahoninec
ID CODE: 176 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 94.000 € 6 Zimmer 170 m² Strahoninec
94.000 € 553 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
170 m²
Strahoninec
ID CODE: VZ2755 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Strahoninec
Haus zum Kauf 150.000 € 5 Zimmer 163 m² Savska Ves, Cakovec - Okolica Cakovec
150.000 € 920 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
163 m²
Savska Ves, Cakovec - Okolica, Cakovec
ID CODE: 171 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 150.000 € 4 Zimmer 220 m² Cakovec
Neu
150.000 € 682 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
220 m²
Cakovec
Prodaje se kuca na odlicnoj lokaciji u Senkovcu (ul. A. Senoe). Kuca se nalazi na gruntu od 1214m2 Kuca se sastoji od 2 dijela. Veci dio je 8x5 metara (katnica) a sastoji se od; dvije sobe i balkona ...
Haus zum Kauf 250.000 € 6 Zimmer 450 m² Cakovec
250.000 € 556 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
450 m²
Cakovec
ID CODE: VZ3571 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 125.000 € 5 Zimmer 75 m² Cakovec
125.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
75 m²
Cakovec
ID CODE: ZG70902 Ivan Teri Agent s licencom Mob: 099 737 8427 Tel: 01/647-3011 E-mail: ivan.teri@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 75.000 € 2 Zimmer 123 m² Cakovec
Neu
75.000 € 610 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
123 m²
Cakovec
Prizemnica 123 m2 na parceli 1.116 m2 - Mackovec (6 km od Cakovca) Prodaje se prizemnica ukupne povrsine 123 m2 na parceli od 1.116 m2, smjestena u izuzetno mirnoj ulici u Mackovcu, samo 6 km od Cako...
Haus zum Kauf 330.000 € 12 Zimmer 430 m² Nedelisce
330.000 € 767 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
430 m²
Nedelisce
ID CODE: 1507494 Drazenka Blazinaric Asistent u posredovanju Mob: 091/796-2322 Tel: 022/646-360, 022/646-361 E-mail: drazenka.blazinaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-dalmacija.com
Haus zum Kauf 94.000 € 6 Zimmer 170 m² Cakovec
94.000 € 553 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
170 m²
Cakovec
Prodaje se kuca visoka prizemnica - Strahoninec Prodaje se prostrana visoka prizemnica od 170 m2, izgradena 1969. godine, smjestena na velikoj parceli od 2567 m2 u mirnom naselju Strahoninec. Idealna...
Haus zum Kauf 38.000 € 3 Zimmer 136 m² Nedelisce
38.000 € 279 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
136 m²
Nedelisce
ID CODE: VZ1648 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 09...
Haus zum Kauf 400.000 € 4 Zimmer 397 m² Puscine Nedelisce
400.000 € 1.008 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
397 m²
Puscine, Nedelisce
U mirnom naselju Puscine, nadomak Nedelisca, smjestila se iznimna stambeno-poslovna kuca koja nudi savrsenu kombinaciju udobnog obiteljskog zivota i uspjesnog poslovanja. Izgradena 1985. i temeljito ...
Villa zum Kauf 1.100.000 € 14 Zimmer 980 m² 980 m² Grundstück Cakovec
1.100.000 € 1.122 €/m²
Villa zum Kauf
14 Zimmer
·
980 m²
·
980 m² Grundstück
Cakovec
art nouveau villa Cakovec stands in the heart of the city, distinguished by its elegant historic façade and thoughtfully curated interiors. spanning 980 m² of living area on a 980 m² plot, this prope...
Haus zum Kauf 1.100.000 € 14 Zimmer 980 m² Centar Cakovec
1.100.000 € 1.122 €/m²
Haus zum Kauf
14 Zimmer
·
980 m²
Centar, Cakovec
Cakovec, Centar, secesijska vila s ukupno pet potpuno uredenih i opremljenih stambenih jedinica, idealna za investiciju ili kombinaciju stanovanja i najma.Nekretnina se prostire kroz vise etaza. Sute...
Haus zum Kauf 189.000 € 5 Zimmer 170 m² Centar, Cakovec Cakovec
189.000 € 1.112 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
170 m²
Centar, Cakovec, Cakovec
ID CODE: 213 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 250.000 € 2 Zimmer 247 m² Centar Cakovec
250.000 € 1.012 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
247 m²
Centar, Cakovec
Cakovec, Centar dvije kuce i poslovni prostor u M2 zoni (stambeno-poslovna namjena).Na parceli velicine 409 m² nalaze se:kuca s poslovnim prostorom povrsine 162 m² (ulicna strana)kuca povrsine 85 m²z...
Haus zum Kauf 149.000 € 6 Zimmer 216 m² Centar, Cakovec Cakovec
149.000 € 690 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
216 m²
Centar, Cakovec, Cakovec
ID CODE: 121 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 235.000 € 8 Zimmer 143 m² Centar, Cakovec Cakovec
235.000 € 1.643 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
143 m²
Centar, Cakovec, Cakovec
ID CODE: 577 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 250.000 € 1 Zimmer 195 m² Cakovec
250.000 € 1.282 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
195 m²
Cakovec
Prodaja-vrhunska lokacija-Cakovec . Dvije kuce za adaptaciju u strogom centru Cakovca, povrsine 195 m2. Kuca je namjenjena za stambeni prostor. Prednji dio kuce idealan je za poslovni prostor. Zbog o...
Haus zum Kauf 350.000 € 5 Zimmer 360 m² Nedelisce
Neu
350.000 € 972 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
360 m²
Nedelisce
NUR IN DOGMA REAL ESTATE! Ihre Oase in der Nähe von Varazdin Tauchen Sie ein in den Zauber des Lebens in dieser märchenhaften Villa, die in einem ruhigen Teil des Dorfes liegt, nur 200 Meter vom glit...
Haus zum Kauf 450.000 € 11 Zimmer 659 m² Cakovec
450.000 € 683 €/m²
Haus zum Kauf
11 Zimmer
·
659 m²
Cakovec
ID CODE: VZ31 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 125.000 € 4 Zimmer 144 m² Senkovec
Neu
125.000 € 868 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
144 m²
Senkovec
ID CODE: VZ3117 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 150.000 € 3 Zimmer 88 m² Varazdin
150.000 € 1.705 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
Varazdin
Dieses moderne Reihenhaus vereint den Komfort eines Familienhauses mit Ersparnis und Energieunabhängigkeit. Dank einer Solaranlage werden die Lebenshaltungskosten deutlich gesenkt, was es zur idealen...
Haus zum Kauf 549.000 € 8 Zimmer 300 m² Cakovec
549.000 € 1.830 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
300 m²
Cakovec
ID CODE: VZ2062 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 300.000 € 5 Zimmer 137 m² Varazdin
300.000 € 2.190 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
137 m²
Varazdin
Hervorragende Investitionsmöglichkeit Haus mit Baugenehmigung für 5 Wohneinheiten im Zentrum von Varazdin. Ein Haus mit außergewöhnlichem Investitionspotenzial steht im Stadtzentrum von Varazdin zum ...
Haus zum Kauf 129.900 € 5 Zimmer 150 m² Varazdin
129.900 € 866 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3643 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 160.000 € 3 Zimmer 150 m² Varazdin
Neu
160.000 € 1.067 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Varazdin
PRODAJA, KUCA, 88M2, VARAZDIN Prodaje se kuca povrsine 88 m2 na zemljistu povrsine 450 m2. Kuca je gradena u stilu visokog prizemlja te se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a za goste, kupaonice, kuhinj...
Haus zum Kauf 129.000 € 3 Zimmer 266 m² Trnovec Bartolovecki
129.000 € 485 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
266 m²
Trnovec Bartolovecki
Exklusiv bei Dogma Immobilien! Im Zentrum von Trnovec, in unmittelbarer Nähe von Schule, Geschäften und allen wichtigen Einrichtungen, befindet sich dieses besondere Haus mit Wirtschaftsgebäude, das ...
Haus zum Kauf 130.000 € 5 Zimmer 136 m² Senkovec
130.000 € 956 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
136 m²
Senkovec
ID CODE: VZ3476 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 125.000 € 4 Zimmer 180 m² Senkovec Senkovec
125.000 € 694 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Senkovec, Senkovec
Cakovec, Senkovec obiteljska kuca rasporedena na dvije etaze. Donja etaza izgradena je 1968. godine, dok je gornja nadogradena i uredena 1987. godine.U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom, dn...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?