ID CODE: 565 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Sveti Matej
1 / 11
Neu
60.000 € 2.069 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
29 m²
Marija Bistrica
ID CODE: ZG887115 Marko Strenja Asistent u posredovanju Mob: 099/870-0469 Tel: 01/647-3011 E-mail: marko.strenja@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 15
85.000 € 243 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
350 m²
Laz Bistricki, Marija Bistrica, Marija Bistrica
ID CODE: 5990 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 6368 026 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 25
Neu
200.000 € 760 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
263 m²
Gornja Stubica
ID CODE: ZG73846 Jan Radic Agent s licencom Mob: 099/507-8229 Tel: 01/647-3011 E-mail: jan.radic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 14
60.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Gornja Stubica
Obiteljska kuca u naselju Podgora stambene povrsine 80 m2 udaljena 1500m od centra Donje Stubice. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, hodnik, kupaona, kuhinja s blagovaonom i dvije spavace sobe....
1 / 14
60.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
80 m²
Gornja Stubica
1 / 5
Neu
35.000 € 74,31 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
471 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1510013 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 18
750.000 € 1.843 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
407 m²
Nova Ves - Gupceva zvijezda
Prodaje se luksuzna kuc ukupne povrsine 407 m2, na kraju slijepe ulice u blizini glavne ceste Sestinski dol te 1 km udaljenosti od Ilice. Kuca je gradena 2004. godine vrlo kvalitetno, armirano betons...
1 / 25
1.400.000 € 3.111 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
450 m²
Bukovac - Remete
ZAGREB, REMETE Luxushaus mit Swimmingpool in bester Lage Schönes, freistehendes Haus mit 450 m2 in ruhiger Lage mit herrlicher Aussicht auf die Stadt und die Hänge der Medvednica in Remete. Dieses lu...
ID CODE: 1510549 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
80.000 € 870 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
92 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1513271 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 14
1.500.000 € 2.435 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
616 m²
Sestine - Mlinovi
Dedici - in der Nähe der internationalen britischen Schule Einfamilienhaus mit einer Gesamtfläche von 616 m2, Baujahr 1990, auf einem Grundstück von 4359 m2. Das Haus ist auf drei Etagen gebaut (Kell...
1 / 16
44.000 € 284 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
155 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1512066 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 20
29.000 € 580 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Gornja Stubica, Gornja Stubica
ID CODE: 1000 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
1 / 22
250.000 € 2.083 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Donja Stubica
Prodaje se potpuno nova kuca u Donjoj Stubici, smjestena u strogom centru mjesta (20 metara od Trga Matije Gupca), na parceli 624m2 velicine. Dostupnost svih bitnih sadrzaja (skola, vrtic, ducan..) s...
1 / 9
415.000 € 1.930 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
215 m²
Sestinski dol
Na prodaju je dvojna kuca povrsine 215 m2 smjestena u mirnom dijelu Crnomerca, u atraktivnom kvartu Vrhovec. Neto korisna povrsina je 153 m2. Ova nekretnina gradena 1975. godine nudi prostranost i fu...
1 / 25
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
600 m²
Nova Ves - Gupceva zvijezda
ID CODE: ZG68244 Drago Palic Asistent u posredovanju Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 09...
1 / 16
880.000 € 1.019 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
864 m²
Nova Ves - Gupceva zvijezda
ID CODE: ZG68294 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 19
385.000 € 2.750 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
140 m²
Hizakovec, Donja Stubica
Donja Stubica, prekrasna kuca za odmor 140 m2 sa bazenom na parceli od 2000 m2.Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, 2 spavace sobe, bazena i terase....
1 / 25
Neu
345.000 € 2.875 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1512331 Boris Humski Agent s licencom Mob: 095/355-4664 Tel: 051/271-365 E-mail: boris.humski@dogma-nekretnine.com www.dogma-opatija.com
1 / 5
199.500 € 2.347 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
85 m²
Bukovac - Remete
ID CODE: ZG74023 Lidija Matijevic Asistent u posredovanju Mob: 095/372-1999 Tel: 01/647-3011 E-mail: lidija.matijevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
1.200.000 € 2.069 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
580 m²
Sestine - Mlinovi
Prodaja - Luksuzna vila s bazenom i garazom - Sestine Prosecite nekretninom na linku:https://my.matterport.com/show/?m=5aLZwPpj2HC Prodajemo ekskluzivnu vilu na odlicnoj lokaciji u Sestinama. Vila se...
1 / 25
1.500.000 € 3.750 €/m²
Haus zum Kauf
15 Zimmer
·
400 m²
Knezija - Srednjaci
ZAGREB - Herberge in toller Lage mit etabliertem Geschäft Zagreb ist die Hauptstadt der Republik Kroatien und die bevölkerungsreichste Stadt Kroatiens. Die weitere Umgebung der Stadt versammelt mehr ...
1 / 18
175.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
150 m²
Marija Bistrica, Marija Bistrica
ID CODE: 444 Kristian Mikec Direktor Mob: 095 299 9996 E-mail: k.mikec@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 25
Neu
65.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
45 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1512507 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 2
1.600.000 € 3.556 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
450 m²
Mimara
ID CODE: 5722 Anastazija Lorencin Direktor Mob: +385 91 482 6401 Tel: +385 1 466 2233 E-mail: anastazija@angelusnekretnine.hr www.angelusnekretnine.hr Tanja Lucic Voditelj ureda Split i Licencirani a...
1 / 22
Neu
175.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
150 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1510254 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
990.000 € 2.200 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
450 m²
Poljanice - Dubec
ID CODE: ZG87330 Mirta Hansal Agent s licencom Mob: 095/522-1036 Tel: 01/211-0039 E-mail: mirta.hansal@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
Neu
420.000 € 2.154 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
195 m²
Dotrscina
Prodaja - Kuca s 3 stambene jedinice + garaza + vocnjak - Gornji Bukovac Prosecite nekrentinom na sljedecem linku: https://my.matterport.com/show/?m=tuGEZxkLmj3 Prodajemo kucu povrsine 195 m2 koja se...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?