Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Lokvičići

Haus zum Kauf 450.000 € 2 Zimmer 95 m² Lokvicici Lokvicici
450.000 € 4.737 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
95 m²
Lokvicici, Lokvicici
U mirnim Lokvicicima kod Imotskog, prodaje se moderna kuca za odmor s vanjskim bazenom, terasom za druzenje i prostranom okucnicom.Kuca ima 91 m2, a smjestena je na parceli od ukupno 535 m2.Unutarnji...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Lokvičići
Haus zum Kauf 250.000 € 5 Zimmer 220 m² Lovrec
250.000 € 1.136 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
220 m²
Lovrec
Prodaju se cetiri kamene kuce ukupne povrsine 220 m2 sa velikm zemljistem od 13000 m2 u mjestu Mrnjavci - Lovrec. Kuce su kompletno za adaptaciju. Odlicna prilika za investiranje, jer se nakon zavrse...
Villa zum Kauf 750.000 € 6 Zimmer 180 m² 1.000 m² Grundstück Imotski 21264
750.000 € 4.167 €/m²
Villa zum Kauf
6 Zimmer
·
180 m²
·
1.000 m² Grundstück
Imotski (21264)
- Einladende Grundstücksfläche von ca. 1.000 m² - Anwesen bestehend aus einem Haus, einem Nebengebäude und einem Anbau - Komplette Renovierung der Gebäude im Jahr 2022 - Haupthaus mit sechs Schlafzim...
Haus zum Kauf 178.000 € 2 Zimmer 100 m² Lovrec
Neu
178.000 € 1.780 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Lovrec
PRILIKA!! SNIZENO!!! Prodaje se prekrasna obiteljska kuca u Mrnjavcima, zaseoku bogate i sarolike povijesti. Selo se prvi put spominje prije 500 godina, a osnovali su ga, prema pisanim zapisima i pre...
Einfamilienhaus zum Kauf 299.500 € 7 Zimmer 174 m² 300 m² Grundstück Karin Gornji 23452
299.500 € 1.721 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
174 m²
·
300 m² Grundstück
Karin Gornji (23452)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. TOP Haus in Karin Gornji am Meer (Kreis Zadar), Grad Obrobvac. ca. 30 km vom Flughafen Zadar am Karins...
Haus zum Kauf 200.000 € 3 Zimmer 150 m² Lovrec
200.000 € 1.333 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Lovrec
Prodaje se samostojeca kamena kuca u vrlo dobrom stanju u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec, nedaleko od grada Imotskog. Ukupna povrsina kuce iznosi 150 m2 i sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. ...
Haus zum Kauf 4 Zimmer 150 m² Grubine, Podbablje Podbablje
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
150 m²
Grubine, Podbablje, Podbablje
Eine moderne, hochwertig eingerichtete 150 m² große Villa steht zum Verkauf. Sie befindet sich auf einem großzügigen 1040 m² großen Grundstück in der ruhigen und idyllischen Umgebung des dalmatinisch...
Haus zum Kauf 390.000 € 1 Zimmer 702 m² Lovrec
390.000 € 556 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
702 m²
Lovrec
Ekskluzivno prodajem stabmeno-poslovni objekt u strogom centru mjesta Lovrec. Ukupna povrsina objekta iznosi 702,48 m2 na tri etaze i to etaza prizemlja 310,17 m2, prvog kata 218,02 i drugog kata 174...
Haus zum Kauf 580.000 € 5 Zimmer 280 m² Rastovac Zagvozd 21000
580.000 € 2.071 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
280 m²
Rastovac, Zagvozd (21000)
Atraktivna dvokatnica ukupne povrsine 280 m2 na zemljistu povrsine 833 m2. Prva etaza povrsine 150 m2 se sastoji od kuhinje, blagovaonice, prostranog dnevnog boravka, kupaonice i master spavace sobe....
Haus zum Kauf 5 Zimmer 3 m² Prolozac
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
3 m²
Prolozac
Wir vermitteln beim Verkauf einer luxuriös eingerichteten Immobilie im Herzen von Imotski. Die Villa mit einer Fläche von 277 m2 befindet sich in ruhiger Lage, ideal für längere Familienurlaube und v...
Haus zum Kauf 155.000 € 10 Zimmer 256 m² Lovrec
155.000 € 605 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
256 m²
Lovrec
Prodaju se 4 kamene kamene kuce u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina svih kuca iznosi 256 m2 i to kuca a) 55 m2, kuca b) 135 m2 i kuca c) 68 m2. Kuce se nalaze j...
Haus zum Kauf 200.000 € 2 Zimmer 150 m² Lovrec Lovrec 21257
200.000 € 1.333 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
150 m²
Lovrec, Lovrec (21257)
Sarmantna obiteljska kamena kuca nalazi se na mirnoj lokaciji u srcu Imotske krajine. Proteze se na tri etaze, ukupne stambene povrsine 150 m2 ,na zemljistu povrsine 130 m2.U prizemlju kuce nalazi se...
Haus zum Kauf 795.000 € 5 Zimmer 300 m² Rastovac Zagvozd
795.000 € 2.650 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
300 m²
Rastovac, Zagvozd
Otkrijte luksuznu oazu u Zagvozdu, Rastovac! Nova, izvanredna vila u idilicnom zaseoku Zagvozd spaja modernu eleganciju, udobnost i potpunu privatnost. Idealna je za obiteljski zivot, odmor ili kao i...
Haus zum Kauf 897.000 € 4 Zimmer 250 m² Podbablje
897.000 € 3.588 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
250 m²
Podbablje
Raskosna obiteljska kuca odnosno vila za odmor u Drumu pokraj Imotskog. Proteze se na dvije etaze s 250 kvadrata stambenog prostora na velikoj zemljisnoj cestici od 1443 kvadrata, izuzetno osmisljena...
Haus zum Kauf 243.000 € 7 Zimmer 391 m² Imotski
243.000 € 621 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
391 m²
Imotski
Prodaje se samostojeca obiteljska kuca u mjestu Grubine u blizini grada Imotskog. Kuca se sastoji od tri etaze i to polupodruma, prizemlja i kata, sveukupne povrsine 372 m2 + pomocnog objekta u prize...
Haus zum Kauf 890.000 € 3 Zimmer 150 m² Imotski
Neu
890.000 € 5.933 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Imotski
In der ruhigen Umgebung des dalmatinischen Zagora, mit Blick auf die Stadt Imotski und die berühmten Blauen und Roten Seen, befindet sich eine Luxusvilla moderner Architektur, die zeitgenössisches De...
Haus zum Kauf 29.000 € 2 Zimmer 68 m² Lovrec
Neu
29.000 € 426 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
Lovrec
Prodaju se dvije kamene kuce (medusobno povezane) u mjestu Mrnjavci, opcina Lovrec u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuca iznosi 68 m2. Kucama pripada i okucnica u povrsini od 100 m2 na kojoj...
Haus zum Kauf 210.000 € 6 Zimmer 173 m² Imotski
Neu
210.000 € 1.214 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
173 m²
Imotski
Prodaje se kamena kuca u strogom centru grada Imotskog, neposredno na trgu Matice Hrvatske (br. 3.) Ukupna povrsina kuce (netto) iznosi 173 m2 na tri etaze i to prizemlja, prvog i drugog kata. U priz...
Haus zum Kauf 300.000 € 4 Zimmer 79 m² Imotski
Neu
300.000 € 3.797 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
79 m²
Imotski
Zum Verkauf steht ein zweistöckiges Haus, 14 Kilometer von Baska Voda entfernt. Es liegt an der Südseite und ist umgeben von viel Grün, Obstgärten und Blumenbeeten mit hochwertigen Gartenmöbeln in ru...
Haus zum Kauf 195.000 € 9 Zimmer 250 m² Imotski
Neu
195.000 € 780 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
250 m²
Imotski
Ekskluzivno prodajemo obiteljsku kamenu kucu na intimnoj i mirnoj lokaciji u naselju Drum u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuce iznosi 250 m2 na 3 etaze, a povrsina parcele iznosi 1368 m2. K...
Haus zum Kauf 53.000 € 3 Zimmer 134 m² Imotski
Neu
53.000 € 396 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
134 m²
Imotski
Ekskluzivno prodajemo dvije kucu u mjestu Berinovac u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuca iznosi 134 m2 (80 m2 + 54 m2). Prva kuca ima povrsinu od 80 m2 i sastoji se od podruma sa vrtom te e...
Haus zum Kauf 4 Zimmer 165 m² Imotski Imotski
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
165 m²
Imotski, Imotski
Haus zum Kauf 750.000 € 7 Zimmer 300 m² 1.000 m² Grundstück Imotski
750.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
300 m²
·
1.000 m² Grundstück
Imotski
Haus zum Kauf 870.000 € 6 Zimmer 460 m² Imotski
870.000 € 1.891 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
460 m²
Imotski
Ekskluzivno prodajemo uredeni i maksimalno odrzavani kompleks kamenih kuca za odmor na intimnoj lokaciji u blizini grada Imotskog. Cijeli kompleks nalazi se na parceli od 2900 m2, a sama povrsina obj...
Haus zum Kauf 485.000 € 6 Zimmer 300 m² Imotski
485.000 € 1.617 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
300 m²
Imotski
Ekskluzivno prodajemo kamenu kucu (kuca za odmor) u izgradnji na intimonj lokaciji i velikoj okucnici od 4300 m2! Ukupna povrsina kuce iznosi 300 m2, a sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. ...
Haus zum Kauf 269.000 € 4 Zimmer 290 m² Imotski
269.000 € 928 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
290 m²
Imotski
Prodaje se samostojeca obiteljska kuca u mjestu Drum pored grada Imotskog. Ukupna povrsina kuce iznosi 290 m2 na parceli od 797 m2. Kuca se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja. U suterenu se ...
Haus zum Kauf 870.000 € 6 Zimmer 321 m² Imotski
870.000 € 2.710 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
321 m²
Imotski
Prodaje se vrhunska vila na odlicnoj i intimnoj lokaciji u okolici grada Imotskog. Vila biljezi odlicne rezultate tokom turisticke sezone te je kategorizirana sa 5 zvjezdica. Ukupna povrsina vile sa ...
Haus zum Kauf 235.000 € 6 Zimmer 250 m² Imotski
235.000 € 940 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
250 m²
Imotski
Prodaje se obiteljska, kamena kuca u mjestu Runovic kod grada Imotskog. Kuca je u procesu kompletne renovacije kao sto se i vidi na prilozenim fotografijama. Kuca se sastoji od suterena, prizemlja i ...
Haus zum Kauf 545.000 € 6 Zimmer 190 m² Imotski
545.000 € 2.868 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
190 m²
Imotski
Prodaje se luksuzno opremljena vila sa bazenom u okolici grada Imotskog. Ukupna povrsina vile iznosi 190 m2 na tri etaze. Vila kao i kompletno imanje prilagodeno je u turisticke svrhe te posjeduje sv...
Haus zum Kauf 105.000 € 5 Zimmer 187 m² Imotski
105.000 € 562 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
187 m²
Imotski
Prodaje se kuca (dvojna) u mjesto Donji Prolozac, u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuce i garaze iznosi 187 m2 netto (270 m2 brutto) na parceli od 231 m2. Kuca se sastoji od prizemlja, kata ...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?