Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Sveti Martin na Muri

Haus zum Kauf 380.000 € 4 Zimmer 126 m² Sveti Martin na Muri, Sveti Martin Na Muri Sveti Martin na Muri
380.000 € 3.016 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
126 m²
Sveti Martin na Muri, Sveti Martin Na Muri, Sveti Martin na Muri
St. Martin na Muri bezaubert mit seiner Schönheit, seiner unberührten und sorgsam bewahrten Natur - eine wahre Oase der Ruhe und einer vielfältigen Flora und Fauna. Diese seltene Kombination aus Natu...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Sveti Martin na Muri
Haus zum Kauf 50.000 € 2 Zimmer 67 m² Sveti Martin na Muri
Neu
50.000 € 746 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
67 m²
Sveti Martin na Muri
ID CODE: VZ2736 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 850.000 € 4 Zimmer 1.122 m² Sveti Martin na Muri
850.000 € 758 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.122 m²
Sveti Martin na Muri
NA PRODAJU: Farma s kompletnom opremom i uhodanim poslovanjem - sjeverozapad Hrvatske Prodaje se potpuno uredena i funkcionalna farma s dugogodisnjim poslovanjem, kompletnom mehanizacijom i postojeco...
Haus zum Kauf 320.000 € 3 Zimmer 128 m² Gradiscak Sveti Martin na Muri
320.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
128 m²
Gradiscak, Sveti Martin na Muri
Sveti Martin Na Muri, Sveti Martin Na Muri, na zemljistu povrsine 496 m² nalazi se potpuno opremljena kuca za odmor.Kuca ima dvije etaze. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, dnevne sobe, kupaon...
Haus zum Kauf 650.000 € 7 Zimmer 300 m² Sveti Martin na Muri
650.000 € 2.167 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
300 m²
Sveti Martin na Muri
PRODAJE se kuca s bazenom na ekskluzivnoj lokaciji u neposrednoj blizini termalnog kompleksa Sv. Martin na Muri (500 m), povrsine 300 m2 na parceli od 4000 m2, s vanjskim grijanim bazenom, pomocnim o...
Haus zum Kauf 98.000 € 3 Zimmer 79 m² Sveti Martin na Muri
Neu
98.000 € 1.241 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
79 m²
Sveti Martin na Muri
ID CODE: VZ3337 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 650.000 € 12 Zimmer 685 m² Jurovcak, Sveti Martin Na Muri Sveti Martin na Muri
650.000 € 949 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
685 m²
Jurovcak, Sveti Martin Na Muri, Sveti Martin na Muri
Zum Verkauf steht ein prächtiges Haus in Jurovcak auf einem Grundstück von fast 4000 m². Das Haus wurde im Jahr 2010 erbaut und hat eine Grundfläche von 211 m². Es besteht aus einem Kellergeschoss, e...
Haus zum Kauf 650.000 € 8 Zimmer 300 m² Jurovcak Sveti Martin na Muri
650.000 € 2.167 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
300 m²
Jurovcak, Sveti Martin na Muri
Sveti Martin Na Muri, Jurovcak, kuca s velikim potencijalom na zemljistu povrsine 4000 m².Sastoji se od tri etaze. U prizemlju se nalazi prostrana kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaca ...
Haus zum Kauf 120.000 € 2 Zimmer 114 m² Jurovcak Sveti Martin na Muri
120.000 € 1.053 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
114 m²
Jurovcak, Sveti Martin na Muri
Sveti Martin na Muri, Jurovcak, useljiva vikendica s okucnicom od 3318 m2.Stambeni dio rasporeden je na suteren, visoko prizemlje i potkrovlje. U suterenu se nalaze djelomicno podrum, hodnik te kuhin...
Haus zum Kauf 22.000 € 3 Zimmer 104 m² Sveti Martin na Muri
22.000 € 212 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
104 m²
Sveti Martin na Muri
ID CODE: VZ2390 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 95.000 € 4 Zimmer 180 m² Sveti Martin na Muri
95.000 € 528 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Sveti Martin na Muri
EKSKLUZIVNA PRODAJA! Prodaje se kuca u Jurovcaku s prekrasnim pogledom na sve strane. Kuca je smjestena na brezuljku iznad Terme Sveti Martin (600m do ulaza u terme). Dimenzije kuce su 10m x 11m. Kuc...
Haus zum Kauf 65.000 € 1 Zimmer 37 m² Selnica
65.000 € 1.757 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
37 m²
Selnica
ID CODE: VZ3580 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 475.000 € 5 Zimmer 173 m² Mursko Sredisce
475.000 € 2.746 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
173 m²
Mursko Sredisce
Prodaje se moderno i luksuzno uredena obiteljska kuca iz 2023. godine, smjestena na mirnoj lokaciji, a opet na dohvat svih vaznih sadrzaja (unutar 400 m). Kuca se prodaje potpuno namjestena i spremna...
Haus zum Kauf 241.300 € 4 Zimmer 127 m² Selnica
Neu
241.300 € 1.900 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
127 m²
Selnica
ID CODE: VZ3508 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 180.000 € 7 Zimmer 248 m² Mursko Sredisce
Neu
180.000 € 726 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
248 m²
Mursko Sredisce
ID CODE: VZ3393 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 95.000 € 5 Zimmer 130 m² Mursko Sredisce
95.000 € 731 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
130 m²
Mursko Sredisce
ID CODE: VZ3477 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 350.000 € 2 Zimmer 70 m² Strigova
350.000 € 5.000 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Strigova
Kuca s prekrasnim pogledom u Banfiju. Potpuno obnovljena, opremljena i spremna za uzivanje ili investiciju! U idilicnom selu Banfi kraj Strigove, gdje se hrvatsko selo susrece s pogledom koji oduzima...
Haus zum Kauf 241.300 € 4 Zimmer 127 m² Selnica
Neu
241.300 € 1.900 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
127 m²
Selnica
ID CODE: VZ3507 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 260.000 € 2 Zimmer 288 m² Selnica
260.000 € 903 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
288 m²
Selnica
EKSKLUZIVNA PRODAJA - SAMO U CENTURY21 Prodaje se prekrasna rustikalna kuca za odmor zajedno sa klijeti/poslovna zgrada na 9950 m2 zemljista koje krasi prekrasan pogled na Medumurske brege. Nekretnin...
Haus zum Kauf 108.000 € 4 Zimmer 13.430 m² Selnica
108.000 € 8,04 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
13.430 m²
Selnica
Kupac ne placa agencijaki proviziju. Na prodaju kuca na imanju od 13.400m2 Kuca je velicine 11x8m a sastoji se od podruma i gornjeg dijela. Niski Roh-Bau. Potencijal za izgradnju velike terase u nast...
Haus zum Kauf 270.700 € 3 Zimmer 135 m² Strigova
270.700 € 2.005 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
135 m²
Strigova
Novogradnja - 3 kuce u nizu sa zasebnim dvoristima | Strigova | Useljenje 07/2027 Na prodaju su tri moderne kuce u nizu u mirnom dijelu Strigove, svaka s vlastitim dvoristem i natkrivenim parkirnim m...
Haus zum Kauf 260.000 € 3 Zimmer 130 m² Strigova
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Strigova
Haus zum Kauf 48.000 € 3 Zimmer 90 m² Stanetinec, Strigova Strigova
48.000 € 533 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Stanetinec, Strigova, Strigova
ID CODE: 15 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Haus zum Kauf 140.000 € 5 Zimmer 150 m² Mursko Sredisce
140.000 € 933 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Mursko Sredisce
ID CODE: VZ3670 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 167.000 € 1 Zimmer 120 m² Grabrovnik Strigova
167.000 € 1.392 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
120 m²
Grabrovnik, Strigova
Strigova, Grabrovnik, simpaticna kuca na zemljistu povrsine 7303 m².Prizemlje kuce sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavace sobe te kupaonice s WC-o...
Haus zum Kauf 450.000 € 8 Zimmer 624 m² Zelezna Gora Strigova
Neu
450.000 € 721 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
624 m²
Zelezna Gora, Strigova
Zum Verkauf steht ein Holzhaus mit einer Fläche von 624 m2, umgeben von einem Grundstück von 7500 m2 in der Nähe von Sv. Martin na Muri. Das Haus wurde im Jahr 2021 erbaut und besteht aus 4 gleichwer...
Haus zum Kauf 485.000 € 6 Zimmer 230 m² Strigova
Neu
485.000 € 2.109 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
230 m²
Strigova
Im Norden Kroatiens, im Herzen des Weinanbaugebiets Strigovo, liegt diese einzigartige Villa, die natürliche Schönheit, historischen Charme und höchsten Komfort vereint. Auf einer Höhe von 202 Metern...
Haus zum Kauf 140.000 € 3 Zimmer 180 m² Strigova
140.000 € 778 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
180 m²
Strigova
Prodaja zemljista s objektima - centar Strigove Na prodaju je atraktivno zemljiste ukupne povrsine 2.900 m2, smjesteno u samom centru Strigove. Na parceli se nalaze stariji ugostiteljski objekt te ku...
Haus zum Kauf 250.000 € 3 Zimmer 240 m² Selnica
Neu
250.000 € 1.042 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
240 m²
Selnica
ID CODE: VZ3576 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 70.000 € 1 Zimmer 101 m² Frkanovec Sveti Juraj na Bregu
70.000 € 693 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
101 m²
Frkanovec, Sveti Juraj na Bregu
Sveti Juraj Na Bregu, Frkanovec, kuca s potencijalom povrsine 101 m².Kuca se proteze na tri etaze. Prizemlje obuhvaca ulazni hodnik, kuhinju s blagovaonicom, spavacu sobu, dnevni boravak i kupaonicu ...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?