Version: 8.26.0Navigation überspringen

15 Häuser zum Kauf in Saborsko

Haus zum Kauf 75.000 € 1 Zimmer 100 m² Saborsko
75.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
100 m²
Saborsko
OGULIN, LIKA JESENICA - HAUS IN NATUR + LAND!!! Freistehendes Haus + Garage + großer Garten + 5.513 m2 Grundstück. Im Erdgeschoss des Hauses befindet sich eine Einzimmerwohnung mit Wohnzimmer, Küche,...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 85.000 € 1 Zimmer 55 m² Saborsko
85.000 € 1.545 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
55 m²
Saborsko
Prodaje se kuca prizemnica povrsine 50m2. s garazom 30m2., pomocnom zgradom 20m2. i okucnicom 4800 m2. Nekretnina je namjestena i idealna je za ljubitelje prirode kao kuca za odmor. Smjestena je uz a...
Haus zum Kauf 85.000 € 2 Zimmer 63 m² Saborsko
85.000 € 1.349 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
63 m²
Saborsko
ID CODE: ZG71619 Sinisa Stjepanovic Agent s licencom Mob: 091/400-8883 Tel: 051/564-890 E-mail: sinisa.stjepanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 118.000 € 2 Zimmer 77 m² Saborsko
118.000 € 1.532 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
77 m²
Saborsko
ID CODE: ST3857 Ivan Bronzovic - LIKA Asistent u posredovanju Mob: 099/444-4979 Tel: 023/551-400 E-mail: ivan.bronzovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 80.000 € 9 Zimmer 136 m² Saborsko
80.000 € 588 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
136 m²
Saborsko
SABORSKO - samostojeca obiteljska kuca stambene povrsine 132 m2, sastoji se od prizemlja i potkrovlja, dva odvojena stana s posebnim ulazom. U prizemlju je predsoblje, dvije spavace sobe, dnevni bora...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 65.000 € 3 Zimmer 90 m² Saborsko
65.000 € 722 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Saborsko
Otkrijte savrsenu ravnotezu izmedu prirode i udobnosti u samostojecoj kuci smjestenoj u idilicnom selu Blata, nedaleko Saborskog. Na povrsini od 90 m² rasporedene su tri sobe, od kojih su dvije spava...
Haus zum Kauf 80.000 € 2 Zimmer 70 m² Saborsko
80.000 € 1.143 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Saborsko
Prodaje se kuca od 80m2 sa 5.600m2 okucnice u komadu u centru mjesta. U kuci se donedavno zivjelo, dakle, useljiva je, jedino su joj potrebne male kozmeticke promjene. Kuca se sastoji od 2 sobe, kuhi...
Haus zum Kauf 73.000 € 2 Zimmer 90 m² Saborsko
73.000 € 811 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
90 m²
Saborsko
Prodaje se prizemnica s 4776 m2 okucnice smjestena u neposrednoj blizini rijeke Jesenice.
Haus zum Kauf 34.500 € 2 Zimmer 60 m² Saborsko
34.500 € 575 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
Saborsko
Prodaje se starija kamena kuca za adaptaciju s 1707 m2 okucnice. Smjestena na vrlo lijepoj lokaciji tik uz blacansko jezero.
Immowelt logo
Haus zum Kauf 60.000 € 2 Zimmer 60 m² Saborsko
60.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
Saborsko
Kuca 25 km udaljena od Plitvickih jezera, nalazi se unutar mjesta i useljiva je odmah. Prostrano zeleno dvoriste od 1300m2 vrlo je pogodno da se objekt koristi kao vikendica ili da se iznajmljuje kao...
Haus zum Kauf 58.500 € 4 Zimmer 82 m² Saborsko
58.500 € 713 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
82 m²
Saborsko
Prodaje se kuca za odmor s pripadajucom okucnicom i pomocnim objektima. Smjestena je u mirnom selu u blizini rijeke Jesenice nedaleko Nacionalnog parka Plitvicka jezera. Objekt je kategoriziran sa tr...
Haus zum Kauf 65.000 € 6 Zimmer 120 m² Saborsko
65.000 € 542 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
120 m²
Saborsko
SABORSKO - Na prodaju se nudi samostojeca kuca smjestena u mirnom okruzenju u centru Saborskog, Karlovacka zupanija. Kuca ukupne stambene povrsine 120 m, sastoji se od podruma u polivici kuce, prizem...
Haus zum Kauf 65.000 € 2 Zimmer 80 m² Saborsko
65.000 € 813 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Saborsko
Kuca Prodaja Licka Jesenica 80 m2
120.000 € 1.714 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
Saborsko
Prodaje se kuca s 120 000 m2 odlicnog poljoprivrednog i sumskog zemljista
Haus zum Kauf 70.000 € 3 Zimmer 100 m² Saborsko
70.000 € 700 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
100 m²
Saborsko
Na osamljenoj lokaciji nedaleko rijeke Jesenice prodaje se kuca na 2410 m2 okucnice.
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Saborsko
Haus zum Kauf 130.000 € 5 Zimmer 134 m² Licka Jesenica, Saborsko Saborsko
Neu
130.000 € 970 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
134 m²
Licka Jesenica, Saborsko, Saborsko
Mitten in unberührter Natur, im friedlichen Städtchen Licka Jesenica, unweit von Saborsko, liegt dieses besondere Anwesen, das alles bietet, was sich heutzutage jeder wünscht: Ruhe, Natur und ein Gef...
Haus zum Kauf 150.000 € 3 Zimmer 280 m² Licka Jesenica Saborsko
150.000 € 536 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
280 m²
Licka Jesenica, Saborsko
Saborsko, Licka Jesenica, trosobna kuca od 280 m2 na 3 etaze na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 5194 m2. Uz kucu se nalaze pomocni objekti od 35 m2 i 68 m2.Nova fasada, krov i PVC stolarija.K...
Haus zum Kauf 1.900.000 € 9 Zimmer 32.000 m² Vrhovine
Neu
1.900.000 € 59,38 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
32.000 m²
Vrhovine
ID CODE: ST3091 Ivan Bronzovic - LIKA Asistent u posredovanju Mob: 099/444-4979 Tel: 023/551-400 E-mail: ivan.bronzovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 45.000 € 4 Zimmer 200 m² Plaski
45.000 € 225 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Plaski
Kuca povrsine 200 m2 i tri gospodarska objekta. 3388 m2 okucnice. Smjestena u malom selu nedaleko Plaskog. Struja,voda prisutni
Einfamilienhaus zum Kauf 175.000 € 5 Zimmer 190 m² 5.300 m² Grundstück Poljanak
175.000 € 921 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
190 m²
·
5.300 m² Grundstück
Poljanak
Kurzbeschreibung familienhaus-poljanak-idyllisch-plitvicerseen Objekt Bereit für ein großes Abenteuer? Entdecken Sie diesen versteckten Schatz in Poljanak - ein Familienhaus umgeben von wunderschöner...
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 190.000 € 3 Zimmer 150 m² Rakovica
190.000 € 1.267 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Rakovica
ZURNA PRODAJA / ISKORISTI PRILIKU - nova drvena kuca za odmor i stanovanje u predivnoj prirodi sa otvorenim pogledom na krajolik udaljena 4km. od Plitvickih Jezera. Vikendica je visoka prizemnica s g...
Haus zum Kauf 190.000 € 3 Zimmer 150 m² Rakovica
190.000 € 1.267 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Rakovica
Mehrfamilienhaus zum Kauf 130.000 € 6 Zimmer 315 m² 1.278 m² Grundstück Rakovica
130.000 € 413 €/m²
Mehrfamilienhaus zum Kauf
6 Zimmer
·
315 m²
·
1.278 m² Grundstück
Rakovica
Kurzbeschreibung familienhaus-rakovica-renoviert-grundstueck Objekt Dieses fabelhafte Haus mit viel Potenzial liegt in Rakovica, in der Gespanschaft Karlovac, etwa 115 km vom Meer entfernt. Es eignet...
Haus zum Kauf 129.000 € 5 Zimmer 250 m² Rakovica
Neu
129.000 € 516 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
Rakovica
PRILIKA - Prodaje se obiteljska kuca 250 m2 (Pr+ K+Pk) izgradena na parceli od 880m2.Kuca je gradena 1990 god. Kuca je locirana u mirnom dijelu naselje i idealna je za stanovanje ili iznajmljivanje z...
Haus zum Kauf 129.000 € 5 Zimmer 250 m² Rakovica
Neu
129.000 € 516 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
Rakovica
Green Acres
Haus zum Kauf 4.000.000 € 400 m² 3.000 m² Grundstück Grabovac (Plitvice)
Neu
4.000.000 € 10.000 €/m²
Haus zum Kauf
400 m²
·
3.000 m² Grundstück
Grabovac (Plitvice)
Haus zum Kauf 295.000 € 5 Zimmer 200 m² Rakovica
295.000 € 1.475 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Rakovica
U blizini Plitvickih Jezera udaljena samo 7km.prodaje se ova lijepa obiteljska kuca s garazom, sjenicom s rostiljem i uredenom okucnicom 1118m2. Samostojeca prizemnica s potkrovljem sa tri stambene j...
Einfamilienhaus zum Kauf 270.000 € 4 Zimmer 112 m² 1.481 m² Grundstück Rakovica 47240
270.000 € 2.411 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
112 m²
·
1.481 m² Grundstück
Rakovica (47240)
Kurzbeschreibung haus-rakovica-garten-plitvice Objekt Die Renovierung im Jahr 2021 umfasste unter anderem Elektrik, Fenster, Türen und Fassade. Damit steht eine modernisierte Basis zur Verfügung, erg...
Mehrfamilienhaus zum Kauf 900.000 € 10 Zimmer 266 m² 9.233 m² Grundstück Plitvica Selo
900.000 € 3.383 €/m²
Mehrfamilienhaus zum Kauf
10 Zimmer
·
266 m²
·
9.233 m² Grundstück
Plitvica Selo
Kurzbeschreibung luxushaus-plitvica-wald-nationalpark Objekt Diese phänomenale Immobilie bietet eine Wohnfläche von 266 m², die sich auf zwei Ferienhäuser mit insgesamt drei Wohneinheiten verteilt, z...
Einfamilienhaus zum Kauf 155.000 € 7 Zimmer 374 m² 16.235 m² Grundstück Rakovica 47240
155.000 € 414 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
374 m²
·
16.235 m² Grundstück
Rakovica (47240)
Kurzbeschreibung haus-brocanac-grossgrundstueck-entwicklungspotenzial Objekt Auf drei Etagen bietet das ehemalige Pensionsgebäude insgesamt 8 Zimmer sowie eine Grundfläche von 187 m². Die klare Gebäu...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?