UMAG, wir haben ein Angebot für eine moderne und geräumige Wohnung mit einer Gesamtnutzfläche von 89,6 m2 in einem ruhigen Teil von Umag, nur 20 Meter vom Meer entfernt, erhalten. Diese Wohnung befin...
1 / 8
372.500 € 5.820 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
64 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S4B, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 64,70 m2, a ...
1 / 11
438.300 € 4.981 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S1B, nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 88,20 m2, a sa...
1 / 10
437.000 € 5.532 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
79 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S3A, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 79,50 m2, a ...
1 / 12
397.350 € 4.846 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
82 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S1A, nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 82,50 m2, a sa...
1 / 9
491.500 € 5.715 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
86 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S3B, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 86,00 m2, a ...
1 / 10
352.000 € 5.587 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
63 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S4A, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 63,25 m2, a ...
1 / 10
334.300 € 4.776 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S2B, nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 70,30 m2, a sa...
1 / 10
319.000 € 5.500 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
58 m²
·
2. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S6A, nalazi se na drugom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 58,75 m2, a...
1 / 12
269.550 € 4.569 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
59 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S2A, nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 59,90 m2, a sa...
1 / 8
413.000 € 5.295 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
78 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaza i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S6B, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne povrsine 78,30 m2, a ...
1 / 2
781.281 € 6.976 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
112 m²
·
2. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
WOHNUNG A4 - D9 | 112,75 m² | LUXURIÖSE SMART-HOME-WOHNUNG IN ISTRIEN AM MEER Die Wohnung A4 - D9 ist eine großzügige luxuriöse SMART-HOME-Wohnung in einer exklusiven, geschlossenen Wohnanlage zwisch...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Križine
1 / 16
Neu
585.000 € 5.417 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
108 m²
·
1. Geschoss
Lovrecica, Petrovija, Materada
Istrien, Region Novigrad Vierzimmerwohnung mit Meerblick Wir bieten Ihnen eine 108,20 m große Wohnung im ersten Stock mit 112,50 m Dachterrasse, 200 m vom Meer entfernt. Die Wohnung besteht aus einem...
1 / 7
303.500 € 4.336 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, predivan stan na prvom katu zgrade, oznake B1, ukupne velicine 45,60 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje...
1 / 6
309.000 € 4.414 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
·
2. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica,U ponudi imamo predivan stan na prvom katu zgrade, oznake A4, ukupne velicine 49.70 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog bo...
1 / 6
311.000 € 4.319 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
72 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica,predivan stan na prvom katu zgrade oznake B2, ukupne velicine 49,90 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s...
1 / 5
311.000 € 4.319 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
72 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, u ponudi imamo predivan stan na prvom katu zgrade, oznake F2, ukupne velicine 49.45 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog b...
1 / 4
356.000 € 4.341 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
82 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, predivan dvoetazan stan na prvom i drugom katu zgrade, oznake C3, ukupne velicine 61,20 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, dvije kupaonice,...
1 / 4
284.000 € 4.303 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
66 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica,U ponudi imamo predivan stan na prvom katu zgrade, oznake E3, ukupne velicine 45.35 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog bo...
1 / 4
289.000 € 4.313 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
67 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, predivan stan na prvom katu zgrade, oznake D1, ukupne velicine 45.60 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje...
1 / 4
309.000 € 4.352 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, predivan stan na prvom katu zgrade, oznake A2, ukupne velicine 49.70 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje...
1 / 3
347.000 € 4.338 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, predivan stan u prizemlju, oznake E1, ukupne velicine 45.35 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagov...
1 / 3
308.000 € 4.338 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
·
2. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica,U ponudi imamo predivan stan na drugom katu zgrade, oznake F4, ukupne velicine 49.45 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog b...
1 / 3
286.000 € 4.145 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
69 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, predivan stan na prvom katu zgrade, oznake E2, ukupne velicine 48.25 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje...
1 / 3
296.000 € 4.353 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
·
2. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica,U ponudi imamo predivan stan na drugom katu zgrade, oznake D4, ukupne velicine 49.90 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog b...
1 / 0
312.000 € 4.333 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
72 m²
·
1. Geschoss
Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada (52470)
Umag okolica, u ponudi imamo predivan stan na prvom katu zgrade, oznake D2, ukupne velicine 49.90 m2, smjesten svega 300 m od mora.Stan se sastoji od hodnika, dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog b...
1 / 15
364.500 € 4.050 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
90 m²
·
1. Geschoss
Seget
Zu verkaufen: eine moderne Wohnung von 90 m im 1. Stock im ruhigen nördlichen Teil von Seget Donji, nur eine kurze Entfernung von der historischen Stadt Trogir. Umgeben von Grünflächen und für komfor...
1 / 12
358.000 € 5.042 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
71 m²
·
2. Geschoss
Lovrecica, Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istrien, Lovrecica, Umag! Nur 300m vom Meer und wunderschönen Stränden entfernt, in ruhiger Lage gelegen, befindet sich diese Dreizimmerwohnung mit Meerblick! Die Wohnung befindet sich im zweiten Sto...
1 / 14
313.000 € 4.471 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
·
1. Geschoss
Lovrecica, Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istrien, Lovrecica, Umag! Nur 300m vom Meer und wunderschönen Stränden entfernt, in ruhiger Lage gelegen, befindet sich diese Wohnung mit Meerblick! Die Wohnung befindet sich im ersten Stock eines mo...
1 / 16
320.000 € 4.923 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
65 m²
·
2. Geschoss
Lovrecica, Umag, Lovrecica, Petrovija, Materada
Istrien, Lovrecica, Umag! Nur 300m vom Meer und wunderschönen Stränden entfernt, in ruhiger Lage gelegen, befindet sich diese Dreizimmerwohnung in Meeresnähe! Die Wohnung befindet sich im zweiten Sto...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?